גברתי ראש הממשלה

ההצגה זוכת פרס נשיא המדינה להנצחת ראשי ממשלה. שקד חיילת עם בעיית מוטיבציה לא מאמינה ביכולת להשפיע במסגרת הצבאית. היא מקבלת משימה להכין מצגת על גולדה מאיר. שקד נשאבת לסיפור חייה המרתק של אחת הנשים החזקות בתנועה הציונית. דרך הדמויות המרכזיות בחייה מילדות ועד הנהגת המדינה, נחשף סיפורה של אישה חזקה, מנהיגה, מובילה ומעצבת מרכזית במדינת ישראל. סיפורה של גולדה הוא גם סיפורה של מדינת ישראל ודמותה המרתקת מהווה דוגמה ומופת לעוצמה והעצמה נשית. היא משפיעה על שקד ומשנה את תפיסת עולמה ומחזקת את המוטיבציה שלה לשירות משמעותי בצהל.

מחזאי ובמאי: שמוליק הדג'ס | שותפה לכתיבה ושחקנית: שירלי לוי | דרמטורגיה: עוזי ביטון | הדרכת שחקנית: אסי שמעוני| תפאורה: ודים ביילי | וידאו ארט: מתן ברוכים | מוזיקה: אייל אוברמן

לרכישת כרטיסים:

דצמבר 20, 18:00
דצמבר 20, 20:00

הכירו את היוצרים:

WhatsApp Image 2020-01-15 at 18.09.03
שירלי לוי
שותפה לכתיבה ושחקנית
שירלי לוי, 30. שחקנית, כותבת ומורה לתאטרון. בעלת תואר ראשון בלימודי התאטרון באוניברסיטה העברית. מלמדת בבית הספר “קשת” בירושלים (חטיבת ביניים, תיכון וחינוך מיוחד). זוכת פרס ראש הממשלה ונשיא המדינה לשנת 2019 על שתי הצגות יחיד העוסקות בחייה של גולדה מאיר. בוגרת קורס משחק מול מצלמה בבית הספר “טכניקה”, בהנחיית ניב רז ואולי שטרנברג. במקביל שיחקה במספר סרטים וסדרות.
שמואל הדגס
שמוליק הדג'ס
מחזאי ובמאי
שחקן, במאי ומנהל אומנותי ממייסדי תיאטרון פסיק; בוגר הסטודיו למשחק ניסן נתיב, מנחה קבוצות מזה כ-15 שנה בפלטפורמה ובאוניברסיטה העברית; ביים את מרבית הצגות התיאטרון, בהם: "ליצני החצר", "מחכים לגודו", "מוטנטים", "אדיפוס המלך", "צמר" "קומדיה הירושלמית","תאומות" ועוד הצגות ילדים ומופעי רחוב. שחקן ראשי בהצגה "הימים של עאדל".

גברתי ראש הממשלה

1698019200
×
דילוג לתוכן