איבדנו את זה

בכורה!

איך מדברים על התאבדות? של אדם, של קרוב משפחה, של חברה, של עם? בורחים. רני ועמית לוקחים את סיפורי ההתאבדות המשפחתיים שלהם, כורכים יחדיו (כמו מצה, חרוסת ומרור) עם המציאות החברתית, ומוצאים את עצמם בלב הקונפליקט הישראלי. נעים בין הומור ועצב ובין ייאוש לתקווה, בין אבסורד להגיון.

כתיבה: עמית ארז שחקנית יוצרת: רני נגר בימוי ודרמטורגיה: נעמה הורביץ משחק: שרון ויסברט מוזיקה: אורי אהרון

לוגו תאטרון-דינה

לרכישת כרטיסים:

דצמבר 18, 18:00
דצמבר 18, 20:00

הכירו את היוצרים:

רני קילופים
רני נגר
שחקנית ויוצרת, משתתפת בשיח
שחקנית, יוצרת, מנחה ומרצה לתאטרון. בעלת תואר ראשון בתאטרון ויהדות סטודנטית במסלול שחקן חוקר יוצר באוניברסיטת תל אביב. מייסדת בי"ס לתיאטרון - תיאטרונשי, במסגרתו הועלו הצגות ומופעים שונים כגון: 'חלומות', 'איזונים', 'עזרת נשים' ועוד. שחקנית בתיאטרון ובקלנוע בפרויקטים שונים. שחקנית בהרכב 'ספונטנית' של תיאטרונשי ובהרכב הפלייבק 'נענע - תאטרון מחול נשי'. המיצג 'ירמו - אדמה שוממה' זיכה אותה בפרס התאטרון היהודי.
עמית תמונה חדשה Medium
עמית ארז
שחקן, יוצר ומחזאי, משתתף שיח
בן 45 מתגורר בחולון ואב לשתי בנות, בוגר תואר ראשון באוניברסיטת תל אביב בתכנית הרב תחומית לאמנויות, והתחיל לכתוב מחזות במהלך התואר. בין מחזותיו שעלו בתיאטרון "שפתיים צמודות" (2014) שעלה בפסטיבל תיאטרונטו ובתמונע, "מקס" (2013) בפסטיבל עכו, "המסע לחיים של ברוך גורביץ" (2010) בפסטיבל סמול-במה באוניברסיטת תל-אביב ובהמשך בתיאטרון הסמטה.

איבדנו את זה

1697932800
×
דילוג לתוכן