תיאטרון 'פסיק' מציג

MOOZ EVIL ללא עלות!

פסטיבל אורות חנוכה

מה בתפריט?​

סיפורי סבא - בכורה עולמית

מעיין מגיעה אל סבא מחוג הג'ודו במצב רוח רע. סבא, שמכיר היטב את נכדתו, מציע לספר סיפור מיוחד, כדי לשפר את המצב. דרך הסיפור מעבירות הדמויות את מעיין מסע מרתק ומלמדות אותה להבחין בין טוב לרע ואיך לתקן את הדרך.

ההצגה משלבת עיבודים לשלל סיפורי-עם ממזרח ומערב, אשר מועברים לקהל בחריזה וכוללים פתגמים ומוסרי השכל מוכרים.

שחקנים יוצרים: ירדן באומהפט ואושר גלעד
עיצוב בובה: נירית נוימן גרינברג
עיצוב תפאורה ותלבושות: עדיאל אריאל
מוזיקה מקורית: דניאל טלמור
ליווי אומנותי: יעל גדעוני

מועד הצגה:
15.12.20, יום שלישי, 17:00
בסוף ההצגה יתקיים שיח עם היוצרים.

אהבה מנייר - בכורה עולמית

ההצגה "אהבה מנייר" עוסקת בדמותו של בנג'י העשוי כולו מנייר עטיפה. בנג'י יוצא יום אחד למסע בעקבות החלום למצוא את מי שתהיה בת זוגו.. במהלך מסעו הוא יתמודד עם פחדים, רצונות וגילויים חדשים אודות עצמו ואודות העולם שסביבו המלא בהפתעות. בדרך הוא ילמד איך להתגבר על מכשולים ולהתקדם לעבר הגשמת חלומו למצוא אהבה..

בימוי: אסי שמעוני
שחקניות: אנה קוסטין, אביה ממן, אביגיל מאיר
יעוץ אמנותי: שמואל הדג'ס
ייצור בובה מקורית: Gyre & Gimble.

מועד ההצגה:
15.12.20, יום שלישי, 18:30
שיח עם השחקניות והבמאי על תהליך העבודה.

מופע בועות סבון ואור

יעל, היא בימאית מפיקה ובעלים של תיאטרון ילדים בינלאומי, שמצאה עצמה מחוסרת פסטיבלים בינלאומים להופיע בהם. יעל חזרה למקורות, ויצרה מופע אינטימי, בחדר חושך מיוחד. דרך מופע תיאטרון בזום, אתם מוזמנים לגלות עולם, שכולו בועות סבון, יצירתיות, דמיון וקסם

מאת יעל בת אנוש

מועד ההצגה:
16.12.20, יום רביעי, 17:00
יעל במופע LIVE

ביחד ONLINE ​

טוב עם השניים

מופע על חברות של שני ליצנים נוני מחכה לאוטובוס, עם מתנה בידו. הוא נוסע לעיר אחרת, אולי שם יפגוש חבר? סלינקי זה עתה פוטר מלהקת התיאטרון שלו, ומחליט להתחיל להופיע לבד ברחובות העיר. הם נפגשים באותה פינת רחוב - מפריעים זה לזה, רבים זה עם זה... ולאט לאט לומדים לשחק ביחד וגם ולחלום. לבסוף הם מבינים, שטובים השניים מן האחד.

מחזה ובימוי: יצחק לאור
ליצנים יוצרים: ינון שאזו ואריאל קרן
עיצוב תפאורה ותלבושות: גילי עזרן
מוסיקה מקורית: עמית בן עטר
ניהול אמנותי: שמואל הדג'ס

מועד הצגה:
16.12.20, יום רביעי, 18:30
בסוף ההצגה יתקיים שיח עם היוצרים.

מופע בכורה - יהונתן אלון

הנכם מוזמנים למפגש מרתק עם יהונתן אלון, בחור צעיר הנמצא על הספקטרום האוטיסטי. יהונתן, ממיס את הלב עם שירי הכמיהה שלו לאהבה ולזוגיות ולשיחות אישיות עם אלוהים. כותב שירים גם על כעס ופיוס עם בני משפחתו וחבריו... ערב מיוחד ומסקרן, המגיש לנו שירה ממבט מפעים ושונה. ברוכים הצופים והמאזינים!

מנחה: דורית לרמן

הערב של יונתן:
16.12.20, יום רביעי, 20:00

גברתי ראש הממשלה

שקד חיילת עם בעיית מוטיבציה לא מאמינה ביכולת להשפיע במסגרת הצבאית. היא מקבלת משימה להכין מצגת על גולדה מאיר. שקד נשאבת לסיפור לחייה המרתקים של אחת הנשים החזקות בתנועה הציונית. דרך הדמויות המרכזיות בחייה מילדות ועד הנהגת המדינה נחשף סיפורה של אישה חזקה מנהיגה מובילה ומעצבת מרכזית במדינת ישראל.

סיפורה של גולדה הוא גם סיפורה של מדינת ישראל ודמותה המרתקת מהווה דוגמא ומופת לעצמה והעצמה נשית היא משפיעה על שקד ומשנה את תפיסת עולמה ומחזקת את המוטיבציה שלה לשירות משמעותי בצה"ל. מונודרמה היסטורית מרתקת ומצחיקה על מנהיגות אמונה ומדינה ועל אשה שבחרה לנצח

מחזה מקורי מאת ובבימוי: שמוליק הדג'ס / שותפה לכתיבה ושחקנית : שירלי לוי
דרמטורגיה: עוזי ביטון
הדרכת שחקנית: אסי שמעוני
תפאורה: ואדים ביילי
וידאו ארט: מתן ברוכים
מוזיקה: אייל אוברמן

מועד הצגה:
17.12.20, יום חמישי בשעה 17:00
בסוף ההצגה יתקיים שיח עם היוצרים.

פאנצומימה

פאנצ'ומימה היא קבוצת שחקנים ופנטומימאים שהתחברה יחד כדי ליצור תכנים מצחיקים ומגניבים לכל המשפחה. יצרנו יחד שפה ייחודית ומקורית של שילוב פנטומימה עם עולם האנימציה ובכך העשרנו שפה תיאטרלית שהייתה קיימת כבר מאות שנים ועכשיו קיבלה טוויסט פרוע. בחנוכה תוכלו לפגוש את היוצרים וכמובן להנות יחד מצפייה בסרטונים השונים שיצרו האומנים.

מועד הצגה:
17.12.20, יום חמישי, 18:30

עד שהשמש תשוב

הקראת מחזה בבכורה עולמית.

עשרים שנה עברו מאז היום ההוא, בו עזבה דבורה את השדה בחטף והשאירה הכל מאחור, בית, אהבה, אשמה וסוד, עכשיו היא שבה הביתה כדי למצוא שלום בנפשה.
דבורה חוזרת אל השדה, אל המשפחה, אל מה שנותר כשהיה ואל מה שהשתנה. פוגשת את המקומות, האנשים, את מי שחיכה, את מי שלא חיכה וגם את מי שלא ידע שחיכה. את הזמן שחלף. שמחת החזרה מהולה בצל העבר הצף אל מול ההווה ומערער את מה שחשבו היא וממשפחתה כיציבות ושלמות בחייהם.
המחזה נולד מתוך סצינות שכתבה ורד במהלך עבודה על דמויות באנסמבל עם אסי שמעוני לפני שנתיים וכעת, בליווי של עוזי ביטון, במהלך מחצית השנה האחרונה, הפכו למחזה שלם.

מאת: ורד שטסל
ציירת: נורית גרנות
שחקנים:
דבורה – שירלי לוי,
תמר – רונית גלזר,
שולמית – טל נתיב,
אביגייל – מעיין ליכטנברג,
גדעון – נתן גזונטהייט,
נשות הכפר – אביגייל מאיר ואנה קוסטין,
בת שבע – ציפי פלורסהיים,
הרוכלת – נטע רוטנר.
דרמטורגיה: עוזי ביטון.

מועד האירוע:
19.12.20, מוצאי שבת, 20:30

כתבו עלינו בעיתון...

מופעים קודמים ב-ZOOM

הזמנה וצפייה ללא עלות!

כרטיסים ONLINE

שימו ❤️ אם לא קיבלתם את הקישור יום לפני המופע הרצוי, ניתן לשלוח מייל לharshamapsik@gmail.com. או לwhatsapp שלנו. עד שעה לפני המופע. מאחלים לכם צפיה מהנה!

NAVERSIA - פתרונות דיגיטליים לעסקים

אורות חנוכה 2020

×
דילוג לתוכן